Aké rehabilitácie vykonávam a aký mám cenník?

Terapeutické cvičenia

Venujem sa realizácii terapeutických cvičení, ktoré sú zamerané na zmiernenie bolesti krížov, posilnenie svalov a zlepšenie držania tela. Cvičebné programy majú za cieľ odstrániť napätie a nepohodlie v chrbtici a podporiť zdravé držanie tela.

Fyzioterapia pre pacientov s Post-Covid syndrómom

Špecializujem sa na fyzioterapiu pre pacientov trpiacich post-Covid syndrómom. Moje služby zahŕňajú aj pľúcnu gymnastiku, ktorá môže pomôcť pri obnovení funkcie pľúc a zlepšení dýchania.

Rehabilitácia po úrazoch a operáciách pohybového aparátu

Ponúkam fyzioterapiu pre pacientov po úrazoch, zlomeninách a operáciách pohybového aparátu. Medzi moje špecializácie patrí aj rehabilitácia po totálnych náhradách kĺbov, ako sú napríklad kolenné, bedrové a ramenné kĺby, plastiky väzov a laparoskopické zákroky. Zaoberám sa cvičeniami zameranými na zmiernenie bolesti chrbta a na rehabilitáciu po operáciách platničiek, herniách a protrúziách disku.

Rehabilitácia neurologických pacientov

Poskytujem rehabilitačnú starostlivosť aj pre neurologických pacientov, vrátane cvičebných programov pre pacientov po paréze trojklanného nervu (tvárová paréza). Tieto programy sa zameriavajú na obnovenie funkcie tváre a zlepšenie kontroly svalov.

Rehabilitácia detí

Moje služby zahŕňajú aj rehabilitáciu detí po chirurgických zákrokoch a úrazoch pohybového aparátu od veku 10 rokov. Cieľom je pomôcť deťom obnoviť pohybovú funkciu, posilniť svaly a podporiť ich rast a vývoj.

Kineziotaping

Okrem toho, poskytujem aj kineziotaping, ktorý je účinnou metódou podpory športových zranení a obnovy pohybového systému. Kineziotaping zahŕňa aplikáciu elastických pások na kožu, aby sa zlepšila stabilita kĺbov, zmiernili bolesti a podporila správna svalová funkcia.


Cena a objednanie termínu

Cena: 45€/hodina

Termín mimo poradia/urgent – 90 euro

Storno poplatok – v prípade nezrušenia termínu do 24 hodín – 30,00 €.

Môžete ma kontaktovať každý deň Pondelok až Piatok od 9:00 do 15:00 na telefónnom čísle 0907 754 071 pre objednanie termínu alebo v prípade akýchkoľvek otázok.

Víkend mám voľno.